Przejdź do stopki

Coraz bliżej końca... 🙂 Póki co, jeszcze biblioteka jest NIECZYNNA - do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia już wkrótce!

Angielski123 dla dorosłych

    wyświetleń: 54

Treść

 
 
 

 
 
 
Gminna Biblioteka Publiczna w Suszcu zaprasza wszystkich chętnych chcących porozumiewać się po angielsku – osoby dorosłe, seniorów, poszukujących pracę,wyjeżdżających za granicę, na bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego dla dorosłych angielski123.pl. Kurs jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się angielskiego lub znają jego podstawy.
Kurs angielski123.pl jest skonstruowany tak, aby jego użytkownik uczył się myśleć po angielsku. Składa się z czterech poziomów, podzielonych na 22 lekcje. Zawiera ponad tysiąc interaktywnych ćwiczeń, takich jak dialogi, gry czy fotolekcje. System weryfikuje poprawność ich wykonania i pozwala na bieżąco monitorować postępy w nauce. Osoba korzystająca z kursu ma także możliwość samodzielnego sprawdzania poprawności wypowiadanych słów – do obsługi wystarczy mikrofon i słuchawki.
Przejście całego kursu zajmuje rok – zakładając, że uczestnik będzie uczył się w bibliotece dwa razy w tygodniu. Taki rytm jest najbardziej efektywny i przynosi najlepsze rezultaty. W przypadku poprawnego wykonania ponad 80% poleceń dostępnych w ramach jednego poziomu, uczestnik otrzymuje certyfikat osiągnięcia danego poziomu biegłości według Rady Europy.
Każdy, kto przyjdzie do biblioteki, może skorzystać z kursu samodzielnie. Jeżeli nigdy nie uczył się angielskiego, może rozpocząć naukę od początku, od pierwszego poziomu. Jeżeli zna podstawy, może wybrać poziom trzeci lub czwarty – dla średniozaawansowanych.
Biblioteka otrzymała dostęp do kursu bezpłatnie, dzięki udziałowi w projekcie „Angielski 123 w bibliotece”. To wspólne przedsięwzięcie firmy Funmedia i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która prowadzi Program Rozwoju Bibliotek. Funmedia udostępnia bezpłatnie bibliotekom także kurs języka angielskiego DLA DZIECI (od 6-12 lat) funenglish.pl, który latem będzie prowadzony w GBP w Suszcu, a zajęcia odbywać się będą codziennie w godz. od 12,00-13,00.
Natomiast DOROSŁYCH zapraszamy w każdy piątek, gdzie prowadząca lekcje p. EWA PALA,
w godz. od 16,00-18,00, pomagać będzie rozwiązywać zadania. W pozostałe dni, każdy samodzielnie pokonuje kolejne etapy kursu – ZAPRASZAMY  od 9,00-19,00.
Uwaga: nieodpłatne korzystanie z ww. jest możliwe TYLKO W BIBLIOTECE!
Informacje na temat komputerowego angielski123.pl udzielają bibliotekarze (tel.:32/44-88-692)
 
 
Zachęcamy do skorzystania z interaktywnego kursu angielskiego
dla dorosłych
"Angielski123 w bibliotece"
 Serdecznie zapraszamy