Przejdź do stopki

Uprzejmie informujemy!
Z powodu przeniesienia Filii nr 1 w Rudziczce placówka nieczynna do odwołania.
Zapraszamy do Centrali w Suszcu i innych placówek naszej Gminnej Biblioteki Publicznej!
Za utrudnienia przepraszamy - GBP Suszec.
Do zobaczenia! :)

Kultura Na Widoku - multimedialny projekt dający dostęp do wartościowych filmów, e-booków, audiobooków, muzyki i spektakli teatralnych

    wyświetleń: 13

Treść

 
 
 
Kultura Na Widoku to multimedialny projekt dający dostęp do wartościowych filmów, e-booków, audiobooków, muzyki i spektakli teatralnych online. W bazie znajduje się ponad 1000 legalnych utworów.
Jest skierowany do wszystkich odbiorców, niezależnie od wieku, gustu, zasobności portfela i miejsca zamieszkania. Projekt wyrównuje szanse w dostępie do kultury (szczególnie w mniejszych, oddalonych od centrów kultury, miejscowościach).
 
Jeden plakat publikuje najciekawsze książki, filmy, muzykę i spektakle dostępne w legalnych źródłach, a drugi pt. „Przemyśleć stulecie” zawiera wybitne dzieła polskiej kultury z lat 1918-2018. To doskonałe przewodniki kulturalne dla młodzieży i dorosłych.

Jak skorzystać z utworów na plakatach? Wystarczy zeskanować telefonem  kod QR przypisany do utworu lub wpisać w przeglądarkę link prowadzący do strony utworu.

Plakaty prowadzą też do strony www.kulturanawidoku.pl , gdzie można znaleźć ponad 800 filmów, muzyki, spektakli, ebooków i audiobooków. 

 

UWAGA: Kody QR i linki na plakatach są ważne do końca lutego 2019 r.

 

Partnerem Kultury Na Widoku jest Lustro Biblioteki, projekt jest finansowany ze środków European Union Intellectual Property Office.