Przejdź do stopki

Coraz bliżej końca... 🙂 Póki co, jeszcze biblioteka jest NIECZYNNA - do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy. Do zobaczenia już wkrótce!

Flamandzkie impresje

    wyświetleń: 37

TreśćAutorka o sobie i swoich pracach:

Nazywam się Natalia Torbicka. Mam 17 lat i jestem uczennicą drugiej klasy Społecznego Technikum o profilu fototechnik. Moją pasją jest fotografia i rysowanie. Jestem osobą kreatywną i pełną pomysłów. Lubię poznawać nowe techniki oraz sposoby fotografowania i rysowania. Chciałabym rozwijać się w tych dziedzinach i związać z nimi swoją przyszłość.
W poprzednim roku szkolnym zaczęłam uczęszczać na tutoring. Są to zajęcia mające na celu rozwinięcia potencjału, umiejętności i pasji ucznia. Moim mentorem została Pani Renata Gałużna-Kula. Efektem naszej pracy jest wystawa fotografii inspirowanych malarstwem flamandzkim. Efektem tutoriali było podjęcie współpracy z ekspertem w dziedzinie fotografii Panią Moniką Pieczką oraz grupą fotograficzną Indygo. Nasza współpraca polegała na regularnych spotkaniach, w ramach których wspólnie przygotowywaliśmy sesje fotograficzne, zajmowaliśmy się charakteryzacją, wizażem, ustawieniem oświetlenia i planu zdjęciowego oraz pracą z modelkami.
Wybrałam pracę z jednym źródłem światła, gdyż jest ono najbardziej przystępne na początku drogi z fotografią studyjną. Stąd też inspiracja malarstwem wykorzystującym jednopunktowe źródło światła wydała się być najbardziej trafna.
Sesje odbywały się od marca do lipca 2014 r. w odstępach dwutygodniowym w prywatnym studiu fotograficznym. Udało nam się zrealizować 7 sesji fotograficznych.