Przejdź do stopki

Uprzejmie informujemy!
Z powodu przeniesienia Filii nr 1 w Rudziczce placówka nieczynna do odwołania.
Zapraszamy do Centrali w Suszcu i innych placówek naszej Gminnej Biblioteki Publicznej!
Za utrudnienia przepraszamy - GBP Suszec.
Do zobaczenia! :)

Niezbędnik prawny - Hejt zabija. Poradnik o cyberprzemocy

Treść

Drogie Czytelniczki, Drodzy Czytelnicy!

Przekazujemy informację ze Stowarzyszenie na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego "Dogma", które rozpoczęło współpracę z Powiat Pszczyński.

Szanowni Państwo,

w ramach współpracy z Powiatem Pszczyńskim, w związku z powierzeniem naszej organizacji prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz nieodpłatnej mediacji zwracamy się z prośbą o pomoc przy rozpowszechnieniu informacji o możliwości skorzystania z bezpłatnej pomocy prawnej przez mieszkańców powiatu.

W ramach edukacji prawnej do maila załączamy:

Niezbędnik prawny - Hejt zabija. Poradnik o cyberprzemocy (link do dysku: https://drive.google.com/.../19ephTW4Jpp0D7bXiDavBxPpeX7S... )

Na naszej stronie internetowej www.dogma.org.pl pod linkiem

https://dogma.org.pl/lokalizacje/powiat-pszczynski/ znajdują się wszystkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej na terenie powiatu.

Informujemy, iż punkty nieodpłatnej pomocy prawnej/nieodpłatnych porad obywatelskich działają w trybie stacjonarnym. Harmonogram pracy wszystkich punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego dostępny jest pod adresem:

https://www.powiat.pszczyna.pl/.../punkty-nieodplatnych...

Na poradę trzeba się umówić telefonicznie pod nr telefonu dostępnego na stronie Powiatu.

Na stronie www.dogma.org.pl podane są numery do zapisów na porady udzielane przez prawników i doradców Stowarzyszenia „DOGMA”.

Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na fb https://www.facebook.com/stowarzyszeniedogma oraz strony internetowej http://dogma.org.pl/.

Stowarzyszenie "DOGMA"

40-074 Katowice, ul. Raciborska 48/2

tel. 32 557 51 83

Pliki