Przejdź do treści
B25
Przejdź do stopki

Nowe umeblowanie

Treść


Czas na zmiany modernizacyjne wewnątrz lokalu Filii nr 3 w Mizerowie.
Po złożeniu zamówienia w grudniu i otrzymaniu mebli w styczniu/2013, zmieniono wystrój działu dziecięco-młodzieżowego.
Nowe i kolorowe meble z pewnością spodobają się mieszkańcom sołectwa Mizerów i ich najmłodszym przedstawicielom.

Zapraszamy w nasze progi:
poniedziałek - 12.00 - 19.00
środa - 12.00 - 19.00
piątek - 14.00 - 18.00Bez męskiej pomocy ani ruszJuż po! Ładnie?Kolejna zmiana w umeblowaniu Filii nr 3 w Mizerowie. W 2013 r. wymieniono kolejne regały.Biblioteka w Mizerowie zmienia się

Filia nr 3, działająca w Remizo-Świetlicy w Mizerowie, po zakupie do drugiego pomieszczenia nowych regałów, zyskała kolorystycznie i przestrzennie. Jest miejsce na kącik dla maluchów – mama może poczytać gazetę, a jej pociecha pobawić się pluszakami. Dla najmłodszych są też gry planszowe i puzzle. Czego nam jeszcze brakuje? Samochodzików! Jeżeli już jakiś przedszkolak „wyrósł” z niektórych zabawek, zanim zostaną wyrzucone do kosza, może lepiej je przynieść do Biblioteki? Z pewnością się jeszcze małym Mizerowianom przydadzą. Oczywiście, przyjmowane są tylko w dobrym stanie.
Od jesieni działa tu też kopiarka i mieszkańcy nie muszą specjalnie przyjeżdżać po ksero do Suszca (30 groszy za stronę A4).
No i najważniejsze – książki, a tych jest sporo. Zapraszamy w poniedziałek i środę od 12,oo do 19,oo, a w piątek od 13,oo-19,oo. Wszelkie zapytania dot. zbiorów i nie tylko, przyjmuje bibliotekarka p. Maria Przontka (tel.: 32/2122093). Czy Biblioteka w Mizerowie pięknieje? Trzeba przyjść sprawdzić. Zapraszamy w odwiedziny.