Konkurs fotograficzny FAMILIJNA PRZYGODA Z KSIĄŻKĄ

Biblioteka Miejska w Cieszynie, Forno Sp. z o.o., zarządzająca Parkiem Rozrywki i Edukacji Dream Park w Ochabach oraz Biblioteka Śląska w Katowicach zapraszają biblioteki publiczne województwa śląskiego do udziału w konkursie fotograficznym pod nazwą „Familijna przygoda z książką”. Celem konkursu, który będzie się odbywać od 2 stycznia do 16 kwietnia 2012 r., jest m.in. wzmacnianie więzi rodzinnych oraz kreowanie mody na czytanie.

Zadaniem bibliotek, które zgłoszą się do konkursu, będzie wypromowanie go wśród swoich społeczności, zebranie od uczestników zdjęć konkursowych (fotografie powinny przedstawiać czytającą rodzinę), a następnie przesłanie ich na adres Biblioteki Miejskiej w Cieszynie. Komisja Konkursowa wyłoni zwycięzców – po jednym z każdej biblioteki. Nagrodami są rodzinne zaproszenia do Parku Rozrywki i Edukacji Dream Park w Ochabach oraz książki. Szczegółowe zasady konkursu zostały opisane w regulaminie.

GBP w Suszcu zgłosiła udział w ww. przedsięwzięciu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA

Osoby zainteresowane konkursem zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

Pobierz regulamin