Przejdź do treści
B25
Przejdź do stopki

Nowości wydawnicze/2011

Treść 

Kolejne zakupy, dla mieszkańców gminy i naszych wiernych czytelników!
W m-cu wrześniu, dla GBP w Suszcu i Filii w Rudziczce, Kryrach, Mizerowie i Radostowicach zakupiono 434 woluminy.
Nowe nabytki to głównie lit. piękna dla dorosłych, a wśród nich popularny ostatnio autor powieści przygodowo-sensacyjnych Clive Cussler, amerykański mistrz thrillerów psychologicznych Jonathan Kellerman, trylogia „Millenium” Stiega Larssona i , sporo z Wydawnictwa Amber, wiele z rozchwytywanych tzw. losów prawdziwych, historii opartych na faktach. Od czasów powstania filmu i wydania w Polsce światowego bestselleru „Zmierzch” Stephanie Meyer,  ukazało się wiele nowości w tym klimacie,  autorów tj. Stacia Kane, Richelle Mead, Rachel Caine, Carrie Vaughn, Rachel Hawthorne, P.C. i Kristin Cast, Aleksandra Ivy, Thomas Sniegoski (głównie jednak czytane przez młodzież). Uzupełniliśmy też tytuły dla nastolatek i nie zapomnieliśmy też o najmłodszych. Mamy bogatą ofertę dla maluchów i dlatego zapraszamy szanownych rodziców do odwiedzin.
To nie koniec naszego uzupełniania księgozbioru w nowości. Już w październiku kolejne nabytki, wg zarejestrowanych dezyderatów, a wśród nich „Pamiętniki wampirów” l.J. Smith, kolejne książki dziennikarzy Szymona Hołowni i Martyny Wojciechowskiej, podróżniczki Beaty Pawlikowskiej, „Kroniki Jakuba Wędrowycza” Andrzeja Pilipiuka, i tradycyjnie lektury szkolne.
Informujemy, że każdy postulat zakupu konkretnego tytułu jest brany pod uwagę i przy organizowaniu kolejnego zakupu jest realizowany.  
Ponadto zapraszamy o zgłaszanie (poprzez e-mail) hitów czytelniczych, które zamieszczone w „Czytelnicy polecają” będą jednocześnie pomocą dla innych mieszkańców naszej gminy w wyborze lektury.