KODY DOSTĘPU do bezpłatnych kursów e-learningowych

Na podstawie umowy zawartej z firmą Funmedia Biblioteka udostępnia KODY DOSTĘPU
do bezpłatnych kursów komputerowych - specjalistycznych
i językowych.

Zachęcamy do skorzystania!

W domu, wygodnie, rodzinnie

Gminna Biblioteka Publiczna w Suszcu zakupiła 1-roczny dostęp do multimedialnych kursów stworzonych przez firmę Funmedia, lidera branży e-learningowej w Polsce.
Mieszkańcom Gminy Suszec proponujemy bezpłatną interaktywną naukę online.
Oto nasze propozycje:
Językowe LERNI:
- samodzielna nauka języków tj. FunJunior i FunEnglish dla dzieci, Angielski123 (16 poziomów )dla młodzieży i dorosłych oraz niemiecki, włoski, hiszpański, francuski;
Specjalistyczne z serii KURSY123:
- Fotografia, Photoshop, Masaż, Czytaj (szybko), Pisz (bezwzrokowo na klawiaturze).

Każdy, kto prześle e-maila na adres gbp@suszec.pl lub przyjdzie do biblioteki i poda swój adres poczty elektronicznej, otrzyma KOD DOSTĘPU do wszystkich ww. e-kursów.
To niesamowita okazja i świetna zabawa: fotolekcje, filmy, piosenki, gry komputerowe, a do tego sami wybieramy porę dnia. Warto skorzystać. Zapraszamy.

Nie przegap okazji

Tylko jeden kod, a dostęp aż do 10 kursów! Taką niepowtarzalną okazję stwarza dla mieszkańców Gminy Suszec Gminna Biblioteka Publiczna w Suszcu, która już kolejny rok oferuje różnego typu szkolenia. Każdy chętny może skorzystać z następujących kursów:
JĘZYKOWE – hiszpański, włoski, francuski, niemiecki i oczywiście angielski,
SPECJALISTYCZNE  – fotografia i photoshop, bezwzrokowego pisania na klawiaturze i szybkiego czytania, i nowość – MASAŻ.

Każdy z ww. kursów z pewnością ułatwia naukę, pozwala sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności, umożliwia rozwój zainteresowań, a wersja e-learningowa (komputerowa) pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Kto nie korzysta, ten traci.

Wybór duży, okazja dokształcania się - bez wychodzenia z domu, dostęp do kursów – NIEODPŁATNY – tylko do 1 lipca 2016 r.
Wystarczy tylko napisać e-maila do biblioteki w Suszcu ( gbp@suszec.pl ), zatelefonować
(32/4488692) lub  osobiście odwiedzić suszecką książnicę. Chcesz – masz.