Przejdź do treści
B25
Przejdź do stopki

Spotkania z Franklinem w Piasku i Starej Wsi

Treść

Spotkania z Franklinem III
Już po raz trzeci biblioteka suszecka była inicjatorem spotkań czytelniczych . W 2011 r. Franklin odwiedził wszystkie placówki oświatowe Gminy Suszec, wiosną 2012 zachęcał do czytania dzieci i młodzież z Gminy Żory.
Tym razem wyruszył w kierunku Pszczyny. 25 października odwiedził przedszkolaków oraz uczniów klas Iab, IIab i IIIab Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piasku, a 26 października Przedszkole Publiczne nr 7 w Starej Wsi k. Pszczyny.
Dzieci poznały ciekawsze wydarzenia z jego życia, a ten za bardzo grzeczne zachowanie przekazał im kolorowanki i zakładki do książek.
Dzięki Wydawnictwu DEBIT z Bielska-Białej [ www.wydawnictwo-debit.pl/ ] mogły na pamiątkę zaopatrzyć się w książeczki o Franklinie [ www.franklin ], a jest ich już przeszło 70.
Wydawnictwo to od początku swojej działalności współpracuje z bibliotekami i propaguje czytelnictwo wśród najmłodszego pokolenia właśnie m.in. poprzez spotkania z sympatycznym żółwikiem – Franklinem. Placówki kulturalne i oświatowe, które chcą zaprosić do siebie Franklina mogą kontaktować się z Firmą Handlową Picker-Henryk Kowalczuk [691509613], która wspomoże zorganizowanie spotkań z tym bohaterem książek.
W Piasku Franklina bliżej poznało 164 dzieci, a w Starej Wsi 72 maluchów.
Pracownicy GBP w Suszcu serdecznie dziękują dyrekcji i pedagogom tych placówek za pomoc w zorganizowaniu spotkań
i współpracę na niwie kultury.
ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN:
]

I spotkanie w PiaskuII spotkanie w Piasku
III spotkanie w Piasku
Spotkania w Starej Wsi