XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Z okazji XVII Ogółnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom do biblioteki zostały zaproszone klasy trzecie ZSP w Kryrach. Spotkanie z kl. IIIa i jej wych. p. Aliną Gruszką odbyło się 06.06.2018 r., a z kl. IIIb i p. wych. Anną Godziek 13.06.2018 r..

Zaproszonym uczniom została przeczytana książka Rafała Witka pt. "Maja na tropie jaja". Kolejnym etapem spotkania był konkurs dotyczący przeczytanej książki, biblioteki, znajomości literatury dziecięcej.

Dzieci zostały podzielone na drużyny i rozwiązywały krzyżówki, testy, wyszukiwały hasła z słowników, a to wszystko przeplatało się z konkurencjami sprawnościowymi np. rzut do celu, piłka do bramki czy dmuchanie piórka.

W wspólnej zabawie wzięło udział 34 uczniów.

Serdecznie dziękuję uczniom klas trzecich oraz ich wychowawczyniom za udział w zajęciach oraz piękne dyplomy i karty z podziękowaniami, miłe słowa i uśmiech na twarzach dzieci.