SPOTKANIE AUTORSKIE Z JANEM PAWŁEM KRASNODĘBSKIM

Jan Paweł Krasnodębski - autor 31 książek, z których najbardziej znane to powieści - "Kocia łapa", "Odwyk", "Martwy blues", "Stokrotka". Jest pisarzem niezwykle wyczulonym na zjawiska zachodzące w polskiej rzeczywistości i rodzące się w niej konflikty. Od 1983 r. jest abstynentem, wielokrotnie uczestniczył w treningach rozwoju osobowości w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

W naszej bibliotece posiadamy 19 tytułów książek autorstwa Jana Krasnodębskiego. Zachęcamy do wypożyczania.

Więcej informacji na http://krasnodebski.republika.pl/index.html.

9 maj 2011 r. - kl. I-III GP w Radostowicach oraz kl. VI SP w Radostowicach

W spotkaniu udział wzięło 94 dzieci. Spotkanie uświetnili członkowie Koła Bibliotecznego: Weronika Gwóźdź, Jeremi Malcharek, Teresa Kania i Kinga Koc.

9 maj 2011 r. - kl. I-III GP w Kryrach

W spotkaniu autorskim zorganizowanym dla gimnazjalistów w Kryrach wzięło udział 6 klas (133 uczniów) pod opieką Aliny Kunickiej-Kumor, Anny Wróbel, Kingi Szczotki, Piotra Knapka, Katarzyny Kosińskiej, Jana Krosnego.